Osób online: 1

MenuWolsztyńska TopLista najlepszych stron www


objaśnienie

Ostatnia aktualizacja:
2012-01-25


Wieści z Domu Kultury w Kębłowie  (2009-11-21)
dodaj do: dodaj do facebooka  dodaj do śledzika  

        Z okazji Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2009 w kębłowskim Domu Kultury odbył się wieczór poetycko-muzyczny. Na wstępie w patriotyczny nastrój publiczność została wprowadzona przez wspólne odśpiewanie ROTY.

        Uczniowie Szkoły Podstawowej pod opieką nauczyciela muzyki Krzysztofa Olszewskiego,  przygotowali ciekawą prezentację wierszy, pieśni i piosenek patriotycznych. Natomiast młodzież pod opieką instruktora Domu Kultury Jarosława Świrszcza przygotowała wiązankę pieśni patriotycznych i wiązankę polskich tańców narodowych. Wszystkie recytacje, śpiewy i tańce pozostawiły na widzach wspaniałe wrażenie. Nad całością uroczystości czuwała Kierownik Domu Kultury, Sylwia Kotlarska.

        W dniach  4 – 6.12. br. Zespół Pieśni i Tańca „Kębłowo” jedzie do Poczdamu na Jarmark Świąteczny, gdzie przedstawi swój repertuar oraz zaśpiewa kolędy.

        W dniu 12.12. br. W Domu Kultury w Kębłowie odbędzie się przedświąteczne spotkanie opłatkowe wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich gminy Wolsztyn.         

 

 

Kębłowo, 17.11.2009

 

 

Tekst: Bogdan Świetliński

Foto: Dom Kultury
   


Copyright © by www.keblowo.pl 2004 - 2020. Administrator serwisu Damian Sarbak.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie w innych publikatorach pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia.