Wolsztyńska TopLista najlepszych stron www

objaśnienie

Ostatnia aktualizacja:
2012-01-25

TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA WOLSZTYNA ANDRZEJA ROGOZIŃSKIEGO I RADNEGO RADY POWIATU ROMANA ANDRYSA  (2009-03-29)
dodaj do: dodaj do facebooka  dodaj do śledzika

Dnia 29 marca 2009 r. W hali sportowej gimnazjum w Kębłowie rozegrany został turniej halowej piłki nożnej. W sportowych zmaganiach zmierzyło się 8 drużyn z sąsiednich miejscowości oraz Wolsztyna.Po kilkugodzinnych zmaganiach wyłoniono zwycięzcę,a została nim drużyna „Czarnych Kruków” z Tłok,której kapitan z rąk Burmistrza Miasta i Gminy w Wolsztynie otrzymał pamiątkowy puchar oraz dyplom. Kolejne miejsca zajęły,również nagrodzone  drużyny:

8”Euro cent” Kębłowo

Również radny Powiatu Roman Andrys ufundował okolicznościowe statuetki. Zostały one wręczone dla najlepszego zawodnika turnieju,którym okazał się Mateusz Ziomek z Tłok,najlepszemu strzelcowi-Arturowi Nowakowskiemu ze Świętna oraz bramkarzowi- Szczepanowi Stachowiakowi z Kębłowa. Zaznaczyć należy,że specjalna komisja miała spory problem z wyborem tych „najlepszych”. Ze strony organizacyjnej turniej świetnie został przygotowany przez kierownika hali p. Zenona Wieczorka oraz Mariusza Rogozińskiego. Rozgrywki zgromadziły liczne grono sympatyków sportu. Jeszcze raz okazało się, że sport to doskonały sposób na spędzenie niedzielnego