Osób online: 1

MenuWolsztyńska TopLista najlepszych stron www


objaśnienie

Ostatnia aktualizacja:
2012-01-25


Rowerami do Wolsztyna  (2007-09-26)

Słoneczna pogoda sprawiła, że wielu uczniów z gm. Wolsztyn przyjechało w piątek 21 września do swoich szkół rowerami, biorąc udział w imprezach, odbywających się w ramach "Dnia bez samochodu" w Parku Miejskim. Uczestniczyła w nich także spora grupa z SP w Kębłowie. W ramach imprezy odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla uczniów klas pierwszych oraz finał konkursu teoretycznego z zakresu wiedzy o ruchu drogowym dla klas 4 - 6, a także pokaz ratownictwa medycznego, udzielania pierwszej pomocy przy udziale Izby Przyjęć i Ratownictwa Medycznego w Wolsztynie, Komendy Powiatowej Policji oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Kębłowa. Ponadto młodzież wzięła udział w konkursach sprawnościowych na planie "Miasteczka ruchu drogowego". W ramach imprezy odbyło się także wiele występów m.in.: "zespołów Mini-Forte", "Bastet, "Arabeska". Zorganizowano także wystawę prac nadesłanych na konkurs plastyczny "Bezpieczeństwo dziecka na drodze".
 
Uczniowie klas piątych i szóstych z SP w Kębłowie wybrali się na rowerową wyprawę, pokonując na dwóch kółkach blisko 9 km.

 

 Uczniowie klas piątych i szóstych z SP w Kębłowie wybrali się na rowerową wyprawę, pokonując na dwóch kółkach blisko 9 km.  

 

Foto i tekst:  Danka RzepaCopyright © by www.keblowo.pl 2004 - 2020. Administrator serwisu Damian Sarbak.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie w innych publikatorach pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia.