Osób online: 1

MenuWolsztyńska TopLista najlepszych stron www


objaśnienie

Ostatnia aktualizacja:
2012-01-25


UNIHOKEJ   (2007-04-22)

UNIHOKEJ

 

Zawodniczki UKS Junior Kębłowo święciły dzisiaj triumf kwalifikując się do grona czterech najlepszych drużyn tegorocznej edycji Mistrzostw Polski w klasie Juniorek starszych. Nasze zawodniczki musiały zmierzyć się ze swoim wielkim rywalem Absolwentem Siedlec i we wczorajszym meczu, tj. 21.04.07 zawodniczki z Siedlca pokonały zawodniczki z Kębłowa stosunkiem bramek 5:4. Na koniec dzisiejszego, rewanżowego spotkania na tablicy widniał wynik 5:3 dla UKS Junior Kębłowo.
W zespole kębłowianek zapanowała prawdziwa radość i euforia, a u rywalek - jak to w sporcie bywa - smutek i prawdziwe łzy. Podkreślić należy doping kibiców obu drużyn, również z użyciem różnego rodzaju trąb i innych akcesoriów. Mecz stał na wysokim poziomie, widać było wielkie zaangażowanie i ciężką pracę zawodniczek i obydwu trenerów: Sebastiana Koszeli i Tomasza Karczmarka.
Chciałbym w tym miejscu wspomnieć o Annie Arendt, naszej zawodniczce grającej dzisiaj z nr 12, która do Kębłowa dojeżdża aż z Wierzchowa k/Piły i musi pokonywać odległość 200 km w jedną stronę.
Słowa uznania należą się głównemu sponsorowi naszej drużyny, Bogusławowi Hawryliszynowi, który nie szczędzi sił i środków niezbędnych do utrzymania drużyny na tak wysokim poziomie. Kębłowska drużyna Unihokeja potrzebuje więcej sponsorów, gdyż przed drużyną są trudne mecze i dalekie wyjazdu. Trzymamy kciuki i życzymy pomyślności naszym zawodniczkom.

Tekst i foto: Bogdan Świetliński
Kębłowo, 22.04.2007
Copyright © by www.keblowo.pl 2004 - 2020. Administrator serwisu Damian Sarbak.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie w innych publikatorach pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia.