Osób online: 2

MenuWolsztyńska TopLista najlepszych stron www


objaśnienie

Ostatnia aktualizacja:
2012-01-25


Kębłowski akcent w Eliminacjach do mistrzostw świata w Unihokeju 2007  (2007-02-27)


Kębłowski akcent w Eliminacjach do mistrzostw świata w Unihokeju 2007


W dniach 9 - 11 lutego 2007 roku w hali sportowej "ŚWITEZIANKA" w Wolsztynie odbyły się eliminacje do Mistrzostw Świata w Unihokeju w kategorii kobiet. W drużynie reprezentacji Polski bramkę broniła rewelacyjna zawodniczka UKS Junior Kębłowo - Agnieszka Kędziora. Kębłowianka - Agnieszka Kędziora już wcześniej grała w polskiej reprezentacji juniorek.


Wszystkie mecze były zacięte i uzyskano następujące wyniki: Polska-Słowacja 7:4, Estonia-Słowacja 4:8 i Polska-Estonia 8:3. Po zaciętej walce polska drużyna zasłużenie awansowała i zagra w Finale Światowym, który w marcu odbędzie się w Danii. Naszej bramkarce oraz jej koleżankom z UKS Absolwent Sielec gratulujemy wspaniałego występu. Dodać należy, że Agata Kolesińska z Absolwenta Siedlec uznana została za najlepszą zawodniczkę meczu Polska - Słowacja.


Podkreślić należy także znakomitą organizację sportowego spotkania. Zawody odbyły się w wspaniałej oprawie, wystąpiła m.in. Kapela Koźlarzy ze Zbąszynia.

 

Tekst: Bogdan Świetliński
Foto: Stanisław Domagalski - "Głos Wolsztyński"


Reprezentacja Polski

nr16 Kamila Tatarska
nr13 Agata Plechan
nr8 Agata Kolasińska
nr1 Agnieszka Kędziora

 

 Copyright © by www.keblowo.pl 2004 - 2020. Administrator serwisu Damian Sarbak.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie w innych publikatorach pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia.