Osób online: 2

MenuWolsztyńska TopLista najlepszych stron www


objaśnienie

Ostatnia aktualizacja:
2012-01-25


Dzień Dziecka w Kębłowie  (2010-06-08)
dodaj do: dodaj do facebooka  dodaj do śledzika  

Pod hasłem „Baw się razem z nami" odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka zorganizowany wspólnie przez Dyrekcję Szkoły Podstawowej z Radą Rodziców i Sołtysa z Radą Sołecką. Stadion sportowy w niedzielne popołudnie 30 maja wypełniony był dziećmi i ich rodzicami. Z myślą o najmłodszych przygotowano wiele atrakcji. Można było skorzystać z bezpłatnych przejazdów bryczkami konnymi, dmuchanych zjeżdżalni, basenu z piłeczkami i wielu innych niespodzianek. Wielkim zainteresowaniem cieszył się policyjny radiowóz, a funkcjonariusze drogówki odpowiadali na niezliczoną ilość pytań zarówno dzieci ,jak i dorosłych. Natomiast dzieci ze swoimi nauczycielami przygotowali bardzo urozmaicony program artystyczny, który został nagrodzony wielkimi brawami.Gościem dzieci był Burmistrz Andrzej Rogozinski. Pomimo zmiennej pogody festyn miał dużą frekwencję.

 

Organizatorzy dziękują niezawodnym sponsorom tego dziecięcego święta: Burmistrzowi Wolsztyna, "Agrofirmie"  Wroniawy, "Ubojni Drobiu Merda" Kębłowo, firmie  „Rakpol" Rakoniewice, firmie JMK sp.z oo Kowalski Wolsztyn, „Salon urody" Lidia Szczęsna. p.A. Malickiemu z Kębłowa, p. M. Stachowiak, p.M.Szymyślikowi z Kębłowa, p. T. Pietrusińskiemu z Wolsztyna oraz wszystkim rodzicom.

 

Tekst Bogdan Świetliński
Foto Waldemar Spławski

Copyright © by www.keblowo.pl 2004 - 2020. Administrator serwisu Damian Sarbak.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie w innych publikatorach pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia.