Wolsztyńska TopLista najlepszych stron www

objaśnienie

Ostatnia aktualizacja:
2012-01-25

II halowy turniej piłki nożnej o puchar sołtysów wsi Kębłowo, Stary Widzim i Tłoki  (2010-03-19)
dodaj do: dodaj do facebooka  dodaj do śledzika

Dnia 14 marca b.r. w hali sportowej Gimnazjum odbył się drugi turniej halowej piłki nożnej zorganizowany przez sołtysów wsi Kębłowo,Stary Widzim i Tłoki. W rozgrywkach startowało 9 drużyn z okolicznych miejscowości. Oprócz drużyn z Solca,Świętna,Tłok i Kę błowa w turnieju zadebiutowały dwie drużyny ze Starego   Widzimia. Ze względu na ilość startujących drużyn rozgrywki odbyły się w dwu grupach a o pierwszym miejscu zadecydowały rzuty karne. Zwycięzcą zawodów została drużyna LZS „Brzoza” Solec,której udał się rewanż za poprzedni turniej sołtysów otrzymując w nagrodę okazały puchar oraz dyplom. Drugie miejsce zajęła drużyna „Czarne Kruki” z Tłok otrzymując również puchar i dyplom.Miejsce trzecie zajęła nagrodzona pucharem i pamiątkowym dyplomem drużyna „Omnibusa”Kębłowo. Kolejne miejsca wywalczyły zespoły „Oldboys” Kębłowo, LKS „Dąb” Kębłowo,”Degustator” Kębłowo „Szuwar” Świętno,”Błękitni” Stary Widzim i „Gołąbki” Stary Widzim.  Drużyny ze Starego Widzimia otrzymały najwięcej braw ze względu na to,że był to ich pierwszy start w turnieju.