Osób online: 2

MenuWolsztyńska TopLista najlepszych stron www


objaśnienie

Ostatnia aktualizacja:
2012-01-25


Turniej halowej piłki nożnej ulic Kębłowa o puchar Prezesa Koła PZW „Jazgarz” Zenona Wieczorka.  (2010-03-12)
dodaj do: dodaj do facebooka  dodaj do śledzika  

W niedzielę 7 marca o godzinie 10oo hala sportowa naszego gimnazjum zapełniła się ponownie zawodnikami i miłośnikami halowej piłki nożnej. W tym miejscu należy zaznaczyć,że od początku sezonu jesienno-zimowego we wszystkie niedziele w naszej hali odbywają się zawody sportowe;mecze drużyn unihokeja lub rozgrywki halowej piłki nożnej.

Tym razem zawodnicy walczyli na parkiecie o piękny puchar ufundowany przez Prezesa Koła PZW „Jazgarz”Zenona Wieczorka. W turnieju wzięło udział 6 drużyn z poszczególnych ulic Kębłowa. Ulicę Stradyńską reprezentowała drużyna „La Strada”,ul. Jujki-”Centrum”,ul. Wolsztynską-”Impuls”, ul. Nową -”Gumisie”, ul.Wodną-”Błękitni”a ul. Kolonia drużyna „Zatorze”.Turnieje o puchar Prezesa PZW mają już długą jak na nasze warunki 7-mio letnią tradycję i cechuje je to,że mają zawsze b.dobrą organizację. Tegoroczny turniej ulic zakończył się zwycięstwem ulicy Wodnej/Błękitni/,II miejsce zajęła drużyna ulicy Jujki/Centrum/,III miejsce ulica Stradyńska /La Strada/,IV Kolonia/Zatorze/,V ulica Nowa/Gumisie/ i VI miejsce ulica Wolsztyńska/Impuls/.Zawodnicy trzech pierwszych miejsc udekorowani zostali przez Prezesa pamiątkowymi medalami. Impreza zgromadziła jak zawsze dużą grupę miłośników piłki nożnej w wydaniu halowym i jak zawsze wtedy nasuwa się refleksja dotycząca zbudowania trybuny dla kibiców. Z pewnością podniósłby się poziom bezpieczeństwa zarówno zawodników,jak i publiczności. Na koniec zawodów ich organizator Zenon Wieczorek,jak i wszyscy zawodnicy otrzymali wiele braw umawiając się na kolejne spotkanie za rok.Tekst i foto Bogdan Świetlinski

Copyright © by www.keblowo.pl 2004 - 2020. Administrator serwisu Damian Sarbak.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie w innych publikatorach pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia.