Osób online: 1

MenuWolsztyńska TopLista najlepszych stron www


objaśnienie

Ostatnia aktualizacja:
2012-01-25


Turniej halowej piłki nożnej o puchar Burmistrza Wolsztyna A.Rogozinskiego i Radnego Rady Powiatu R.Andrysa  (2010-01-12)
dodaj do: dodaj do facebooka  dodaj do śledzika  

W niedzielę 10 stycznia sala sportowa przy Gimnazjum w Kębłowie ponownie była zapełniona zawodnikami i kibicami piłki nożnej.W dniu tym odbył się coroczny turniej o puchar Burmistrza Wolsztyna A.Rogozinskiego i Radnego Rady Powiatu R.Andrysa.W walce o główne trofeum wzięło udział siedem drużyn; ”Brzoza” Solec, ”Szuwar” Świętno, ”Czarne Kruki” Tłoki, ”Degustator” Kębłowo, ”Eurocent” Kębłowo ”Omnibus” Kębłowo i „Blachdzik” Wroniawy. Rywalizacja wszystkich drużyn była niezwykle zacięta i wyrównana ale prowadzona wg.zasad fair play. I w tym niezwykle prestiżowym turnieju zwycięzcą okazała się drużyna „Degustatora”Kębłowo. Miejsce drugie zajęła drużyna „Blachdzik”Wroniawy,a trzecie „Szuwary”Świętno.

 

Zawodnicy tych drużyn otrzymali z rąk fundatorów piękne puchary oraz pamiątkowe dyplomy.Zawody zakończyły się bardzo miłym akcentem:do wspólnej fotografii stanęli organizatorzy,zawodnicy oraz kibice znajdujący się w sali sportowej.

Tekst:Bogdan Świetlinski
Foto:Waldemar SpławskiCopyright © by www.keblowo.pl 2004 - 2020. Administrator serwisu Damian Sarbak.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie w innych publikatorach pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia.