Osób online: 1

MenuWolsztyńska TopLista najlepszych stron www


objaśnienie

Ostatnia aktualizacja:
2012-01-25


AGNIESZKA KĘDZIORA GRA NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA  (2009-12-09)
dodaj do: dodaj do facebooka  dodaj do śledzika  

AGNIESZKA KĘDZIORA GRA NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA

 


Agnieszka Kędziora mieszkanka Kębłowa, wychowanka klubu UKS JUNIOR KĘBŁOWO  obecnie grająca w barwach UKS ABSOLWENT SIEDLEC znalazła uznanie w oczach trenera kadry narodowej seniorek unihokeja  i w dniach  05-12 grudnia 2009 zagra w Mistrzostwach Świata odbywających się w Szwecji.
W grupie eliminacyjnej nasze zawodniczki zmierzą się z reprezentantkami Szwajcarii, Rosji, Danii oraz Finlandii.
Dla Agnieszki mimo bardzo młodego wieku są to już 4 Mistrzostwa Świata. Wcześniej brała dwukrotnie udział w Mistrzostwach Świata Juniorek  w 2006 w Niemczech i 2008 w Polsce oraz raz na Mistrzostwach Świata Seniorek grupy B 2007 w Danii.
Agnieszka w unihokeja gra od 9 roku życia. Rozpoczynała od gry w polu, jednak w związku ze zmianami przepisów rozpoczęła przygodę z bramką. Jako bramkarka pierwsze sukcesy osiągnęła w 2005 roku, podczas finałów MP juniorek młodszych z swoim klubem z Kębłowa zdobyła wicemistrzostwo Polski a sama została uznana najlepszą bramkarką turnieju. Od tego też momentu rozpoczęła się jej kariera reprezentacyjna. Obecnie jest zawodniczką UKS Absolwent Siedlec, jednocześnie zajmuje się już pracą z młodszymi koleżankami trenując juniorki młodsze i starsze w UKS JUNIOR KĘBŁOWO. Życzymy sukcesów.


Copyright © by www.keblowo.pl 2004 - 2020. Administrator serwisu Damian Sarbak.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie w innych publikatorach pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia.