Osób online: 4

MenuWolsztyńska TopLista najlepszych stron www


objaśnienie

Ostatnia aktualizacja:
2012-01-25


Wycieczka na AGRO SHOW Bednary 2009  (2009-10-03)
dodaj do: dodaj do facebooka  dodaj do śledzika  

W ostatnią niedzielę września 35 mieszkańców Kębłowa zwiedziło największą wystawę rolniczą w Polsce,która organizowana jest na nieczynnym lotnisku Bednary k.Poznania.

 

Ogrom tej wystawy z pewnością jest oszałamiający.Takich maszyn jakie można podziwiać na Agro show nie można zobaczyć nigdzie indziej.Oprócz tego można oglądać i podpatrywać różnego rodzaju maszyny podczas pracy.Szkoda tylko,że takich maszyn nie może kupić przeciętny rolnik. Ciekawe były również konkursy na poszczególnych stoiskach.Z pewnością była to duża frajda dla zwiedzających.Agro show na Bednarach jest tak ogromne i zorganizowane z takim rozmachem,że nie da się je zwiedzić w jednym dniu.Jestem pewien,że większość uczestników naszej wycieczki z takim przekonaniem wyjeżdżała z lotniska Bednary.

 

W drodze powrotnej na zasadzie kontrastu zwiedziliśmy jeszcze Muzeum Rolnictwa w Szreniawie.Tam dopiero mogliśmy się przekonać jak ogromny postęp dokonał się w rolnictwie w Polsce i Europie.


Tekst i foto Bogdan Świetliński


   

   

   

    
    
    

    

    

    


    


Copyright © by www.keblowo.pl 2004 - 2020. Administrator serwisu Damian Sarbak.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie w innych publikatorach pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia.