Osób online: 1

MenuWolsztyńska TopLista najlepszych stron www


objaśnienie

Ostatnia aktualizacja:
2012-01-25


Zakończenie dziecińca  (2009-07-22)
dodaj do: dodaj do facebooka  dodaj do śledzika  

15.07.09 w Kębłowie odbyło się podsumowanie dziecińca, który trwał od 30.06 – 15.07.09.
Na spotkanie przy kawie zaproszono pana Burmistrza, Sołtysa, panią Dyrektor Szkoły Podstawowej,przew.Koła Gosp.Wiejs.oraz rodziców wszystkich uczestników.Dzieci przedstawiły program artystyczny. Dzięki hojnośći sponsorów takich jak: Urząd MiG w Wolsztynie, Rakoniewicki Bank Spółdzielczy oraz KGW Kębłowo na dzieci czekało wiele atrakcji.

Opiekunki starały się urozmaicać plan dnia. Dzieci zwiedziły Skansen w Wolsztynie,Klasztor w Obrze, Straż Pożarną w Kębłowie,Przystań w Niałku Wielkim gdzie odbyły rejs po jeziorze. Nie ominęła naszych milusińskich także kąpiel na pływalni w Wolsztynie. W Gospodarstwie Agroturystycznym pana Murka w Starkowie dzieci podziwiały ranczo.Atrakcją była podróż pociagiem do Boszkowa i zwiedzanie mini ZOO. W Wieleniu kąpiel i zabawy na plaży. Opiekunki zapewniały dzieciom lody,napoje oraz kiełbaski z rożna.  
Na zakończenie dziecińca wszytkie dzieci otrzymały drobne prezenty,dyplomy,pamiątkowe zdjęcia, a od pana Burmistrza 
koszyk słodyczy.
Kwiaty od dzieci dla Opiekunek były miłym akcentem i podziękowaniem. Koordynatorem dziecińca było Koło Gospodyń z przew.M.Dokowicz, która bardzo dziękuje sponsorom za wsparcie finansowe.

Tekst Mirosława Dokowicz
Foto Julita Matykowska

 

 
Copyright © by www.keblowo.pl 2004 - 2020. Administrator serwisu Damian Sarbak.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie w innych publikatorach pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia.