Ostatnia aktualizacja:
2012-01-25

Mistrzostwa świata w modelarstwie  (2008-08-29)
dodaj do: dodaj do facebooka  dodaj do śledzika

Kębłowscy modelarze Cezary Ciesielski i Wiesław Brambor w tym roku pozytywnie przeszli klasyfikacje do kadry narodowej. W Pucharze Polski w Żarowie zdobyli 5 medali. Podczas Mistrzostw Polski we Wschowie 3-4 maj 2008 kol. Cezary zdobył 3 medale srebrne i 1 brązowy, natomiast kol.Wiesław 1 srebrny i 1 brązowy. Mistrzostwa Świata NAVIGA w modelarstwie klas C odbyły się w Czechach w mieście Jablonec w dniach 20-27.08.2008r. nasi modelarze zdobyli następujące medale: Cezary Ciesielski - 2 srebne i 1 brązowy, a Wiesław Brambor uzyskał jeden medal brązowy. Powyższe wyniki świadczą o bardzo wysokim poziomie Mistrzostw tej kategorii modelarskiej. Nasi modelarze przygotowują się do następnych imprez modelarskich i pragną sięgnąć po medale w kolorze złota. złota

Tekst: Bogdan Świetliński

Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie w innych publikatorach pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia.