Osób online: 2

MenuWolsztyńska TopLista najlepszych stron www


objaśnienie

Ostatnia aktualizacja:
2012-01-25


Mistrzowie Wielkopolski  (2008-05-31)
dodaj do: dodaj do facebooka  dodaj do śledzika  

Dnia 29 maja 2008 w hali sportowej kębłowskiego Gimnazjum rozegrany został FINAŁ UNIHOKEJA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO chłopców Szkół Podstawowych. W turnieju uczestniczyły 4 drużyny:

S.P.78 Poznań
S.P.22Gniezno
S.P. Smogulec k/Wągrowca
S.P.Kębłowo

Rozgrywki prowadzone były w systemie „każdy z każdym” i były okazją do wspaniałej zabawy,jak również niezapomnianym przeżyciem dla młodych sportowców. W wyniku rozegranego ostatniego spotkania pomiędzy S.P.78 Poznań a S.P. Kębłowo, mistrzami Wielkopolski zastali nasi sportowcy.
O dramaturgii meczu niech świadczy fakt wyników poszczególnych tercji 3:0 dla Kębłowa,3:4 dla Poznania i ostatecznie 6:5 dla naszej drużyny. Miejsce III zajęła drużyna ze Smogulca a IV drużyna z Gniezna. Sędziowie wyłonili również najlepszego bramkarza, którym okazał się zawodnik z Poznania i najlepszego zawodnika zawodów; Witold Zboralski z Kębłowa. Na sportowców czekały puchary i medale oraz upominki ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Wolsztyn Andrzeja Rogozińskiego, kier. OSiR. w Wolsztynie Stefana Koreckiego oraz Szkolny Związek Sportowy Wielkopolska. Gospodarzem imprezy była Szkoła Podstawowa w Kębłowie, której dyrekcja dziękuje wszystkim ludziom dobrej woli za okazaną pomoc w organizacji Finału.
Wielkie gratulacje dla całej drużyny, jak również dla jej trenerów i opiekunów.

 

Tekst i Foto: Bogdan Świetliński

 

 Copyright © by www.keblowo.pl 2004 - 2020. Administrator serwisu Damian Sarbak.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie w innych publikatorach pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia.