Osób online: 1

MenuWolsztyńska TopLista najlepszych stron www


objaśnienie

Ostatnia aktualizacja:
2012-01-25


Zostań zapaśnikiem. Treningi zapaśników trzy razy w tygodniu  (2007-01-19)

Od początku roku w Kębłowie (gm. Wolsztyn) funkcjonuje sekcja zapasów, choć zawodnicy trenują już od kilku miesięcy i mają na swoim koncie pierwsze sukcesy. Treningi odbywają się w sali gimnastycznej przy Gimnazjum w środy, czwartki i piątki od godz. 15.15 do 17.00-18.00, a prowadzi je Tomasz Andrzejewski, były zawodnik KS Sobieski Poznań, nauczyciel wychowania fizycznego w kębłowskiej Szkole Podstawowej. W treningach może brać udział młodzież w wieku od 13 do 16 lat.

- Od września zawodnicy występowali pod szyldem KS Sobieski Poznań, a obecnie mamy własną sekcję - UKS Siła Kębłowo - informuje Tomasz Andrzejewski. - Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spróbować sił w tej dyscyplinie sportu.
Obecnie w klubie trenuje kilkanaście osób. Podczas ostatnich zawodów kębłowscy zapaśnicy zdobyli jeden złoty, dwa srebrne i cztery brązowe medale.Tekst i fot. Roman Rzepa

 

 


Treningi prowadzi Tomasz AndrzejewskiCzęść zawodników UKS Siła Kębłowo - Jakub Stachowiak, Dariusz Korbas, Mariusz Olszewski, Sebastian Wita, Dariusz Kaczmarek, Damian Kaczmarek, Damian Kubik, Szymon Wojtkowiak i Sławek Kotlarski. Na zdjęciu brakuje Krzysztofa Skrzypczaka, Rafała Kędziory i Mateusza Mądrego.Copyright © by www.keblowo.pl 2004 - 2020. Administrator serwisu Damian Sarbak.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie w innych publikatorach pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia.