Osób online: 3

MenuWolsztyńska TopLista najlepszych stron www


objaśnienie

Ostatnia aktualizacja:
2012-01-25


Witryna www.keblowo.pl istnieje już 3 lata  (2007-02-06)

 
Witryna www.keblowo.pl istnieje już 3 lata

 

W dniu 7 lutego 2007 nasza strona internetowa o Kębłowie rozpoczyna czwarty rok istnienia w sieci internetowej. W swej pracy napotkaliśmy na wielu ludzi dobrej woli. Internetowy start ułatwił nam Andrzej Rogoziński – burmistrz Miasta i Gminy Wolsztyn, a p. Wojtek Lis nadał pierwszy kształt naszej stronce.

Zakładając stronę internetową postawiliśmy sobie za cel stworzenie atrakcyjnego i skutecznego narzędzia do promowania Kębłowa we wszystkich zakątkach Polski, ale także poza jej granicami. Bogata historia Kębłowa jest dobrem wspólnym mieszkńców, gdyż wszystkie pokolenia wnosiły swój wkład w trwanie, rozwój i przemiany w naszej miejscowości. Równie ważnymi, a może najważniejszymi, są wartości przekazywane z pokolenia na pokolenie takie jak pracowitość, prawość i religijność. Mocną stroną społeczności kębłowskiej jest także jej zwartość i przywiązanie do tradycji.

W miarę naszych możliwości staramy się uaktualniać stronkę. Wiele atrakcyjnych artykułów zamieszczają znani dziennikarze – Danuta Rogozińska - Rzepa i Roman Rzepa. Zwiększająca się pojemność kębłowskiej witryny spowodowała, że musieliśmy szukać nowych rozwiązań technicznych. Od roku 2006 administratorem serwisu jest Damian Sarbak, który uatrakcyjnił witrynę i wprowadził liczne techniczne usprawnienia.
Dziękujemy za wiele miłych słów kierowanych pod naszym adresem. Dziękujemy także za słowa krytyki, ale sprawy tak banalne jak brak czasu, nie pozwalają sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom.

Cięgle rozwijająca się strona wymaga coraz większej ilości czasu poświęconego na jej prowadzenie, dlatego zwracamy się do mieszkańców i sympatyków Kębłowa z propozycją współtworzenia witryny www.keblowo.pl Liczymy na każdego, kto chce coś zmienić w Kębłowie, ma jakiś pomysł i chce działać na rzecz naszej miejscowości. Liczymy na newsy i zdjęcia odnośnie spraw bieżących, jak również na wiadomości z rodzinnych archiwów i albumów, w których jest jeszcze wiele nie odkrytych skarbów. Zainteresowane osoby zapraszamy do współpracy, która ma charakter nieodpłatny. Jeśli ktoś z czytających te słowa miałby ochotę i czas zająć się jakimś wycinkiem prac – prosimy o kontakt.
Jesteśmy głęboko przekonani o tym, że aktywizacja i integracja środowiska poprzez współtworzenie strony przyczyni się do wzrostu popularności Kębłowa. Dopiero zestawienie wszystkich wydarzeń na stronie internetowej daje obraz tego jak wiele dzieje się w Kębłowie.

Miło nam Państwa poinformować, że w rankingu wolsztyńskich stron internetowych strona WWW.keblowo.pl zajmuje IV miejsce i prosimy o dalsze klikanie na buton znajdujący się poniżej Forum.
Chcemy podziękować tym wszystkim tym osobom, które przysyłają nam maile. Do bardziej niezwykłych należy wiadomości otrzymana od Mirosława Jana Głowacza, który w prostej linii wywodzi się od Jana Głowacza (syna Niemierzy) z Nowego Dworu Mazowieckiego - z rodu Nałęczów, któremu w roku 1393 król Władysław Jagiełło nadał Kębłowo.
Natomiast w bieżącym tygodniu otrzymaliśmy maila od Jerzego Marcinowskiego, który jest potomkiem kębłowskiego Powstańca Wielkopolskiego – Maxa Marcinowskiego. Pan Jerzy bywa co kilka lat w Kębłowie i dopiero czytając naszą stronkę zauważył, jak wiele korzystnych zmian w krótkim czasie nastąpiło w Kębłowie.

W czwartym roku istnienia witryny życzylibyśmy sobie i naszym Gościom, aby kolejny rok był równie obfitujący w ciekawe i miłe wydarzenia, jak lata minione.

 

 

Serdecznie pozdrawiamy

Eugenia Świetlińska – Pięta, Bogdan Świetliński


Wolsztyn – Kębłowo, 6 lutego 2007 

Eugenia Świetlińska – Pięta

Bogdan ŚwietlińskiCopyright © by www.keblowo.pl 2004 - 2020. Administrator serwisu Damian Sarbak.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie w innych publikatorach pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia.