Osób online: 1

MenuWolsztyńska TopLista najlepszych stron www


objaśnienie

Ostatnia aktualizacja:
2012-01-25


Złote gody Marianny i Feliksa Kozłowskich  (2007-11-30)

Trzydzieści dwie pary z miasta i gminy Wolsztyn, obchodzące w tym roku złote gody, odebrały w poniedziałek 26 listopada listy gratulacyjne oraz medale przyznane przez prezydenta RP za długoletnie pożycie małzeńskie. Życzenia jubilatom złożyli burmistrz Andrzej Rogozinski, wiceburmistrz Justyna Mikołajewska, przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Lisiewicz i wiceprzewodnicząca Bogusława Tuchocka oraz kierownik USC Bernadeta Zamelczyk.
- W poprzednich latach jubilaci odbierali medale w kilku terminach, by na koniec spotkać się we wspólnym gronie - informuje B. Zamelczyk. - W tym roku postanowiliśmy zorganizować wspólne spotkanie, na którym wszyscy otrzymali medale.
W gronie wyróżnionych byli także Marianna i Feliks Kozłowscy z ul. Rauera w Kębłowie, którym składamy z tej okazji najserdeczniejsze gratulacje, życząc kolejnych jubileuszy. 

 

 Tekst i foto: Danuta Rogozńska

 


Marianna i Feliks Kozłowscy z Kębłowa.

Wspólne zdjęcie części jubilatów, wśród których są także p.Kozłowscy.Copyright © by www.keblowo.pl 2004 - 2020. Administrator serwisu Damian Sarbak.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie w innych publikatorach pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia.